חבילת צילום לחתונה

חבילת צילום לחתונה: אם אינך מחפשת להפריד את צילום הסטילס וצילום הוידאו בחתונה שלך, אנחנו מציעים את כל אופציות צילום החתונה בחבילת צילום אחת תחת קורת גג אחת.

יש לנו מגוון חבילות צילום לחתונות: תוכלי לבחור בחבילת צילום הכוללות צלם וידאו, צלם סטילס, אלבום חתונה דיגיטלי איכותי, קליפ חתונה והגדלות במגוון אופציות.

למעשה, את כל השירות לפני ואחרי החתונה תקבלי מאיש אחד, מנהל המשרד שלנו והכי חשוב: עם צוות צלמים קבוע! אנו עובדים עם מיטב הספקים המובילים בתחום החתונות כדי לספק ללקוחות שלנו את המוצר הכי איכותי, מיוחד ומקורי.

מגוון חבילות צילום

חבילת צילום בסיסית

חבילה המומלצת לזוגות שאוהבים לעשות הכל לבד: בחבילה זו אנו נספק את התמונות והוידאו בצורה הגולמית שלו, כלומר: דיסק און קי עם תמונות חתונה אחרי עריכה ואת חומרי הוידאו שצולמו על גבי ארדיסק. בעתיד תוכלו לערוך את הוידאו בעצמכם ולעצב אלבום חתונה באופן עצמאי. מדובר בחבילת צילום מינימלית.

צלם סטילס לחתונה

חבילה זו מתאימה למי שמחפש צלם סטילס לחתונה בלבד, אפשר להוסיף צלם סטילס נוסף אך בחבילה זו לא כוללים צילום וידאו. יש זוגות  שמעדיפים רק תמונות וחבילה זו מתאימה להם.​ אפשר להוסיף לחבילה זו עיצוב אלבום חתונה.

צלם וידאו לחתונה

כמו בחבילת הסטילס, כאן אנו מציעים צלם וידאו אחד לחתונה או יותר, צילום וידאו במצלמה מיוחדת וצילום וידאו ברחפן, חבילה זו כוללת וידאו בלבד, ניתן להוסיף לחבילה זו עריכת קליפ חתונה.

חבילת צילום קלאסית - מומלץ

.החבילה הקלאסית כוללת את כל מה שאפשר להציע בצילום חתונה- צלם וידאו, צלם סטילס, אלבום חתונה, עריכת וידאו

חבילה זו היא המועדפת ביותר: רוב הזוגות בוחרים ובצדק: כאן את מכוסה עם הכל! צוות צילום הכולל צלם וידאו וצלמי סטילס ולאחר מכן סט אלבומי חתונה מעוצבים, קליפ חתונה, סרט ערוך וחומרי גלם ערוכים. בנוסף תוכלי לבחור הגדלות תמונות חתונה לפי טעמך האישי: פיתוח רגיל, פיתוח על בלוק עץ או זכוכית. בשורה התחתונה: חבילת צילום לחתונה כוללת שפשוט תוריד לך מהראש את כל ההתעסקות אחרי החתונה.

חבילת צילום הכוללת צילומי זוגיות

.חבילת צילום מקיפה כוללת את כל מה שהחבילה הקלאסית כוללת, ובנוסף צילומי זוגיות / סייב דה דייט

כדאי לדעת

אחרי החתונה

בבלוג שלנו הקדשנו פרק שלם לנקודות חשובות בבחירת חבילות הצילום.

תמיד תזכרי: צלם חתונות הוא הספק היחיד בחתונה שנשאר לתת שירות זמן רב אחרי שהחתונה נגמרת. לפעמים אפילו שנים רבות אחרי.. הכימיה והאמינות שתרגישי מול הצלם הן מה שצריכות להכריע בבחירה שלך. לבחור בחברת צילום גדולה ומצליחה זה לגיטימי, אבל מה יקרה עם השירות אחרי החתונה? מול מי תצטרכי להתנהל? האם מול צלם או מול מזכירה או פקידה שלא מכירה אותך? מה הזמנים שהצלם מתחייב לספק לך את כל העבודה?

שירות בוטיק

עניין השירות הוא סיפור נרחב בכל עסק צלמים ועסק בכלל שמכבד את עצמו. ככל שהעסק גדול יותר כך השירות נפגע או לכל הפחות הופך  להיות מנוכר וקר מידיי. סטודיו לצילום שמצלם 4 חתונות ביום הוא סטודיו מצליח עם מוניטין אבל מה זה אומר על השירות? חשוב לבדוק מי למעשה מעניק לך את השירות אחרי החתונה ומי דואג לספק לך את העבודה, האם זה הצלם שהיתה לך כימיה איתו או מישהו שלא פגשת עדיין?

הכל תחת קורת גג אחת

שאלה חשובה מאוד, אולי שאלת השאלות! אנחנו לא טוענים שאסור להפריד, זה עניין של גישה. אבל יש סיבה טובה מאוד לא להפריד בין צלמים. הסיבה הברורה מאליה היא שלהתנהל מול מספר נותני שירות זה מעייף ויוצר בלגן- תחשבי שתצטרכי אחרי החתונה להתעסק עם הצלם וידאו + צלם סטילס + צלם מגנטים. יותר מידיי לא? בכל אופן, יש משמעות להתנהלות מול משרד צילום אחד: אחידות המוצר, זמני הספקת המוצרים ובעיקר השירות (שוב) כי מה לעשות.. לסגור צלם סטילס עצמאי בבית קפה שאין לו משרד מסודר, מוכשר ככל שיהיה זה פתח לבעיות. לדוגמא: הרבה צלמי סטילס עצמאיים מספקים את התמונות רק כעבור 3 חודשים: לא בגלל שלוקח להם 3 חודשים לערוך את תמונות חתונה שלכם, אלא כי הם מצלמים חתונות אחרות ונורא עסוקים! אין להם משרד מאחוריהם, וכך למעשה הם נאלצים גם לערוך, גם לצלם וגם לתת שירות. בעיה.

צוות צלמים קבוע

המון פעמים קורה שסוגרים צלם על סמך המוניטין וההמלצות בלבד.

אכן אין דרך טובה מזו לסגור כל ספק חתונה. אבל מוניטין והמלצה זה לא מספיק.. לדוגמא: אביעד צלמים ( שם בדוי) הוא צלם מצויין, אבל הצלם ערב שלו הוא בעל אופי בעייתי ומצלם בצורה חובבנית, מה בנוגע למעצב הגרפי של אביעד? האם האלבומים מעוצבים יפה כמו התמונות שלו? האם המוצר הסופי, האלבום חתונה עצמו הוא אלבום איכותי? האם עורך הוידאו של אביעד עורך בסגנון טבעי כמו סגנון הצילום של אביעד? וכן הלאה... 

.

אלבום חתונה 

רבים יסכימו שאלבום חתונה הוא מוצר החתונה הנצפה ביותר ע"י הזוגות אחרי החתונה. כן, וידאו זה מרגש, לפעמים יותר, אבל את הוידאו באמת תראי פעמים בודדות. אלבום חתונה? אם הוא על השולחן אפשר תמיד לדפדף בו, זה תמיד נחמד ולא מחייב (לצפייה של שעה בוידאו למשל) לכן, לדעתנו אלבום חתונה הוא לגמרי המוצר המוביל בחבילות הצילום, לא סתם יש זוגות שמוותרים על הוידאו לחלוטין ולוקחים רק צלם סטילס.

לא היינו ממליצים להתפשר באיכות של האלבום הדיגיטלי, רוב בתי הדפוס מדפיסים באיכות דיי טובה, אבל כדאי לוודא שסוג הדף עליו מדפיסים הוא דף משי קשיח. נושא חשוב אף יותר הוא איכות הכריכות: נהוג לייבא כריכות מוכנות מסין (בגלל זה לפעמים נראה אצל החברים שכל האלבומים אותו דבר) ממליצים לברר מול צלם החתונה שלכם!

מוזמנים לבקר באתר של חברת ההדפסה בה אנו מדפיסים אלבומים: ליאל אלבומים

לסיכום, יש זוגות שעושים עניין מצילום חתונה ויש זוגות שפחות. זה ממש כמו זוגות שעושים עניין מעיצוב, מהדיג'יי ומזוגות שקצת אממ... פחות. מותר לכל אחד לחשוב איך שהוא רוצה, ולבחור בחבילת הצילום שהוא רוצה- עניין המחיר מול עניין האיכות בחיים הוא תמיד היה ותמיד יהיה משמעותי, אז ההמלצה הכי גדולה וטובה שנמליץ לכן זוגות יקרים: לכו לפי התחושה הפנימית שלכן! בהצלחה.

לראש העמוד