עיצוב אלבום חתונה דיגיטלי

עיצוב אלבומים מכל סוג: עיצוב אלבום חתונה, אלבום זוגיות, אלבום הריון, אלבום ניו בורן, אלבום בת מצווה, אלבום ירח דבש, אלבום לתינוק ובכלל, כל סוג של אלבום דיגיטלי..

התחתנת כבר? הצלם שלך לא הכין לך אלבום חתונה? נשמח לעצב לך אלבום. 

עיצוב אלבום בעיצוב אישי: הליווי והשירות ייעשה על ידי מעצב גרפי קבוע ובעל ניסיון רב בעיצוב אלבומים ואתן תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של גדלים וכריכות של אלבומים: בד פשתן, דמוי עור, כריכה עם זכוכית ועוד סוגי כריכות בהתאמה אישית.

אנו מדפיסים אלבומים בבית הדפוס המוביל בארץ שמכין את הכריכות בעבודת יד, עם הדפסה ברמה הגבוהה ביותר ועל גבי דפי משי קשיחים בלבד, את האלבומים המוכנים תקבלו עד פתח ביתכם עם שליח.

כנסי לקרוא עוד על עיצוב אלבום חתונה​.

איזה אלבום תרצי?

עיצוב אלבומים

כיום, אין כמעט חבילת צילום לחתונה שלא כוללת אלבומים דיגיטליים. ועדיין, יש לא מעט פעמים שלקוחות שואלים מה זה אלבום דיגיטלי?

בעבר הלא רחוק היה נהוג לפתח תמונות חתונה ולסדר אותן באלבומי כיסים, היו שהשקיעו והכינו אלבום חתונה בעבודת יד: גזרו תמונות, הדביקו וקישטו עם לבבות. דיי חמוד, אבל סגנון עיצוב מיושן.

היום כשאומרים עיצוב אלבום חתונה מתכוונים לעיצוב אלבום דיגיטלי במחשב: תכנה כמו פוטושופ או תכנות אחרות, וכך יש שליטה מלאה על בהירות התמונה, הצבע והעריכה.

את אלבום החתונה מדפיסים על נייר קשיח, כך שכל עמוד חזק ולא מתקמט. עיצוב האלבום מאפשר משחק בין הגדלים של התמונות והחיבורים דבר המייצר אלבום חתונה מיוחד, איכותי ובהתאמה אישית!

לבסוף, את אלבומי החתונה מדפיסים בבית דפוס ייעודי, ואת הכריכה עושים בעבודת יד כך שניתן לבחור בין כריכת אלבום מבד פשתן, כריכת אלבום דמוי עור או כריכת אלבום עם זכוכית.

עיצוב אלבום חתונה לבד: כדאי?

חלק מהזוגות מעדיפים לעצב אלבום בלופה למשל, יש כאלה שגם חשבו לעצב לבד בפוטושופ. אם את יודעת לעצב בעצמך, אם יש לך רקע מסויים בעיצוב גרפי, למה לא? זו שאלה של זמן בעיקר. ועדיין: איפה תדפיסי את האלבום? 

כדאי לזכור שאם בוחרים להדפיס אלבום בבית דפוס שמציע מחיר נמוך הוא מוצר זול בחומרים, כריכת אלבום מיובאת מסין למשל. וזה המוקש בלהסתדר לבד: אינך יכולים להדפיס בבית דפוס בהדפסת אלבום חתונה.

עיצוב אלבום דיגיטלי: טיפים

תבדקו מול צלם החתונות שלכם את עלויות העיצוב וההדפסה בתוך חבילת הצילום שלו. מחיר של 1,500 שקלים לסט אלבומים זה מחיר מצויין! 1,800 זה סביר.. יותר זה כבר קצת יקר. קחי בחשבון: לגודל אלבום החתונה ולסוג הכריכה שלו, וכמובן לכמות האלבומים השפעה מכרעת על מחיר האלבומים. אם יש באפשרותך לחסוך את עיצוב והדפסת אלבום החתונה אצל הצלם שלך ולקבל שירות מחברה אחרת, למה לא?

צלם לא הציע עיצוב אלבומים

צלם החתונה שלך סגר איתך עיסקה משתלמת: 3-4 אלף לצילום תמונות בלבד. ועכשיו לפתע בא לך אלבום חתונה, דבר המוסיף עלויות לצלם ובאופן טבעי מוסיף עלויות גם לך. 

מכאן יש 2 אופציות: צלם החתונה שלך מעצב בעצמו אלבום / מעצב גרפי מטעמו מעצב את האלבום.

כך או כך, חשוב לשים לב שעיצוב אלבום החתונה שלך וההדפסה שלו הם בסגנון שאת אוהבת: לא תמיד סגנון הצילום יהיה זהה לסגנון עיצוב אלבום החתונה. צילום טבעי ונקי יכול להפוך לעיצוב מוגזם "ועשוי" מידיי. צילום טבעי ואלגנטי יראה מוזר באלבום עם כריכת עור גסה ומאסיבית.

הדפסת אלבום איכותית

על איכות לא מתפשרים. ההדפסה קובעת אם נהנה מאלבום החתונה גם עוד 20 שנים.

אלבום חתונה דיגיטלי הוא המזכרת העיקרית מהחתונה, אלבום תמיד נגיש, תמיד אפשר לדפדף בו. אל תתפשרו על איכות ההדפסה: דפים קשיחים, כריכה חזקה- ישפיעו אם האלבום יחזיק לכם שנים או חודשים. שימי לב ותזכרי שהדפסת אלבום בבית דפוס שמשקיע בהכנת הכריכות יגרמו לדפי האלבום להחזיק לכל החיים, בניגוד לכריכה מיובאת מסין.

מוזמנת להתרשם מהבית דפוס איתו אנחנו עובדים, ליאל אלבומים.

איזה אלבום תרצי?

סגנון עיצוב מיוחד לכל אלבום

יש לא מעט סגנונות לעיצוב אלבום. יש לקוחות שאוהבים סגנון עיצוב נקי, יהיו שיעדיפו סגנון עיצוב גרפי יותר: אלבום המכיל גרפיקה ואיורים שונים. סגנון נוסף לעיצוב אלבום כולל שילוב של כותרות ומשפטים שמוסיפים אווירה. אנחנו באופן אישי אוהבים לעצב אלבומים בסגנון נקי, טבעי ופשוט​.

אלבום בסגנון עיצוב נקי 

אלבום בסגנון עיצוב נקי הוא אלבום שנשאר תמיד רלוונטי. טרנדים מתחלפים אבל סגנון עיצוב נקי תמיד נשאר רלוונטי.

תחשבי שעוד 10 שנים או יותר תפתחי את האלבום שעוצב בסגנון שהיה באופנה פעם, עוד כמה שנים הוא ייראה מיושן.

אלבום בעיצוב נקי נותן דגש רב על כל תמונה ותמונה.

אלבום בסגנון קטלוג

אלבום בסגנון קטלוג אופנה הוא אלבום שנראה כמו מגזין של ווג: אלבום עם משפטים באנגלית במגוון גופנים, אלבום שמשדר הפקת אופנה. יש לא מעט לקוחות חתונה שמתחברים לסגנון עיצוב כזה, סגנון עיצוב שמעצים את הצילום ונותן לו אווירה של בוק צילום.

אלבום בסגנון גרפי

אלבום בסגנון עיצוב גרפי הוא אלבום המשלב קווים נקיים, הצללות, חיבורים בין תמונות: לדוגמא, אלבום גרפי יכול לכלול איורים של עלים, צורות וצבעים. אופצית אלבום גרפי יכולה להתאים לעיצוב אלבום בר מצווה או אלבום בת מצווה, אלבומי ניובורן ואלבומי הריון.