צלם וידאו לחתונה

אנו באוסקר פרו צלמים מציעים חבילת צילום לחתונה הכוללת את הכל, צילום תמונות, וידאו ואלבומים, אבל אפשר גם לקחת צילום וידאו בלבד.

בניגוד לצלמי וידאו עצמאיים העסוקים כל היום בעריכה ובצילום, אנו מציעים שירות זמין יותר, דרך מנהל המשרד שלנו שדואג להתנהל מול עורך הוידאו לאחר החתונה.

אנו מציעים שירותי צילום וידאו בחתונה הכולל צילום ברחפן ובסופו של דבר מספקים לך קליפ חתונה, סרט ערוך ואת כל חומרי הגלם על דיסק און קי עשוי עץ.

סגנון העריכה הוא כרונולוגי ונקי, המטרה שלנו היא לספר את סיפור החתונה שלך בצורה הנאמנה ביותר.

צילום וידאו

בעבר, היה נהוג לצלם וידאו במצלמות כתף מיושנות, כיום מי שאינו מצלם וידאו במצלמות די.אס.אל.אר נחשב למיושן.

יש שיגידו על צלם וידאו לחתונה שזה עניין מיותר, אנו ממליצים לחשוב על זה שוב: מה יותר מרגש מלראות בעתיד את החברים, המשפחה ואת עצמכם צעירים ושמחים?

בשילוב עם מצלמת וידאו רחפן יש ביכולתנו לערוך קליפ חתונה מעניין שיהיה כייף לצפות בו שוב ושוב, לכן סגנון העריכה שלנו כרונולוגי, כדי לספר את הסיפור שלכן, בצורה טבעית.

מצילומי וידאו בצהריים ועד החופה והריקודים ובלי משחקי עריכה מיותרים. אוהבים לשמור על האותנטיות מתוך אמונה שככה סיפור החתונה שלך יסופר בצורה הנאמנה ביותר.

דוגמאות נוספות לוידאו

קליפ חתונה

קליפ חתונה או "קליפ היילייטס" הוא ללא ספק מוצר וידאו אולי הכי חשוב בחתונה שלך.

עריכת קליפ חתונה דורשת סגנון צילום ייחודי, צלם וידאו לחתונה סבלני ומוכשר כדי לתפוס את הרגעים הגדולים בחתונה ולא פחות חשוב: ציוד צילום מודרני, איכותי עם עומק צילום משמעותי. לכן את צילומי החתונה צלם הוידאו יצלם אך ורק במצלמות DSLR שהיא מצלמת וידאו המובילה היום בעולם החתונות ובכלל.

סגנון העריכה הופך את כל הסיפור של קליפ החתונה למה שהוא: יש שמעדיפים סגנון נקי וטבעי ויש שיעדיפו סגנון עריכה קיצבי, עם משחקי עריכה רבים! מה שיפה אצלנו, זה שאת מחליטה מה את רוצה ומעדיפה, ואנחנו? אנחנו כאן כדי לייצר עבורך את קליפ החתונה כמו שדמיינת תמיד, עם השיר האהוב עלייך.

גיבוי וידאו

אל תתפשרי על המוצר שעליו תקבלי את צילומי הוידאו מצלם החתונה שלך. אמנם רוב צלמי וידאו לחתונה יציעו לך את הקבצים ישירות למייל, ואמנם האיכות תיהיה אותו דבר ועדיין: זה לא זה אם לא תקבלי את וידאו החתונה בצורה מגניבה על גבי דיסק און קי שילווה אותך וכמובן יגבה את חומרי הוידאו. כדאי לך לראות איך זה נראה בעמוד חבילות הצילום שלנו.

חומרי גלם

שימי לב, רוב צלמי הוידאו לחתונה יציעו לך 2 קבצים: קליפ חתונה + סרט חתונה ערוך. כשתבקשי את כל חומרי הצילום מהחתונה לרוב יאמרו לך שאת כל הקבצים שצולמו תקבלי על גבי ארדיסק שתביאי בעצמך, מה הכוונה? כל הקאטים של הצלם בצורה מבולגת בתוך תיקיות שאי אפשר בעצם לעשות איתם כלום.

אנחנו מציעים במסגרת חבילת צילום הוידאו לחתונה את כל חומרי הגלם ערוכים לגרסה ארוכה של החתונה, סביב השעתיים ועד ארבע שעות.

כמה צלמים מומלץ?

תלוי בכמות המוזמנים לחתונה, למעשה היום נהוג להסתפק בצלם וידאו אחד לחתונה: מכיוון שהכל ערוך ואין משמעות לרצף הצילום אפשר ואולי מומלץ לקחת צלם וידאו אחד. זה יחסוך לך כסף וזה לא ישפיע על קליפ החתונה שלך.