וידאו לחתונה

לקבלת פרטים נוספים

צלם וידאו לחתונה

בעבר, היה נהוג לצלם וידאו במצלמות כתף מיושנות- אולם כיום מי שאינו מצלם וידאו במצלמות די.אס.אל.אר נחשב למיושן ובצדק.

יש כאלה שחושבים שצלם וידאו לחתונה ועריכת קליפ חתונה זה עניין מיותר- אבל תחשבו על זה שוב: מה יותר מרגש מלראות בעתיד את החברים, המשפחה ואת עצמכם צעירים ושמחים? אל תחשבו על חסכון של כמה שקלים לעומת הזיכרון המיוחד מהחתונה שעריכת קליפ חתונה יכול לייצר עבורכם.

בשילוב עם מצלמת רחפן יש ביכולתנו לערוך קליפ חתונה מעניין שיהיה כייף לצפות בו שוב ושוב, גם בעריכת וידאו חתונה חשוב לנו לשמור על קו נקי, לספר את הסיפור שלכן, בצורה טבעית, בסדר כרונולוגי של העריכה מצילומי הנוף בצהריים ועד החופה והריקודים בחתונה, בלי משחקי עריכה מיותרים- אלא לשמור על האותנטיות ועל מה שמייחד את החתונה שלכן ואת מי שאתן.

תרצי לראות איך מקבלים את וידאו?​

 

 

צלמי וידאו לחתונה

היום יש שיעדיפו להפריד בין צלם וידאו לחתונה לצלם סטילס.

אמנם, אנו באוסקר פרו צלמים מציעים חבילת צילום לחתונה הכוללת הכל, אבל אין לנו בעיה לסגור צלם וידאו לחתונה בנפרד.

יש יתרון מרכזי בלסגור דרכנו צלם וידאו לחתונה: אנחנו נותנים שירות לכל החתונות שלנו דרך מנהל המשרד שלנו, כך שלא תצטרכי להתנהל מול צלם וידאו העסוק בצילום חתונות ובעריכה שלהן ביום יום. 

תחשבי על זה: צלם וידאו מוכשר ככל שיהיה לא יוכל לתת לך שירות שיספק אותך.

מוזמנות לבלוג המתעדכן שלנו לקבלת טיפים בנושא חתונות​

קליפ חתונה

קליפ חתונה, או יש הקוראים לו "קליפ היילייטס" הוא ללא ספק מוצר הוידאו הכי חשוב והכי ממצא מכל צילום הוידאו בחתונה.

עריכת קליפ חתונה דורשת סגנון צילום ייחודי, תפיסת הרגעים הגדולים בחתונה ומעל הכל: ציוד צילום עדכני, איכותי עם עומק צילום משמעותי. לכן יש לצלם אך ורק במצלמות DSLR שהן מצלמות הוידאו המובילות היום בעולם החתונות ובעולם בכלל.

סגנון העריכה הופך את כל הסיפור של קליפ החתונה למה שהוא: יש שמעדיפים סגנון נקי וטבעי ויש שיעדיפו סגנון עריכה קיצבי, עם משחקי עריכה רבים! מה שיפה אצלנו, באוסקר פרו צלמים זה שאת מחליטה מה את רוצה ומעדיפה, ואנחנו? אנחנו כאן כדי לייצר עבורך את קליפ החתונה המושלם!

וידאו חתונה על דיסק און קי

אל תתפשרי על המוצר שעליו תקבלי את חומרי הוידאו מצלם החתונה שלך. אמנם רוב צלמי הוידאו לחתונות יציעו לך את הקבצים ישירות למייל ולמחשב, ואמנם האיכות תיהיה אותו דבר ועדיין: זה לא זה אם לא תקבלי את זה בצורה מגניבה על גביי דיסק און קי שווה שילווה אותך וכמובן יגבה את חומרי הוידאו. כדאי לך לראות איך זה נראה בעמוד חבילות הצילום שלנו.

וידאו גולמי של החתונה

שימי לב, רוב צלמי הוידאו לחתונה יציעו לך 2 קבצים: קליפ חתונה + סרט חתונה ערוך. כשתבקשי את כל חומרי הצילום מהחתונה לרוב יאמרו לך שאת כל הקבצים שצולמו תקבלי על גבי ארדיסק שתביאי בעצמך, מה הכוונה? כל הקאטים של הצלם בצורה מבולגת בתוך תיקיות שאי אפשר בעצם לעשות איתם כלום.

אנחנו מציעים במסגרת חבילת צילום הוידאו לחתונה את כל חומרי הגלם ערוכים לגרסה ארוכה של החתונה, סביב השעתיים ועד ארבע שעות.

צוות צלמי וידאו או צלם וידאו אחד?

תלוי בכמות המוזמנים לחתונה, למעשה היום נהוג להסתפק בצלם וידאו אחד לחתונה: מכיוון שהכל ערוך ואין משמעות לרצף הצילום אפשר ואולי מומלץ לקחת צלם וידאו אחד. זה יחסוך לך כסף וזה לא ישפיע על קליפ החתונה שלך.

לקבלת פרטים נוספים