צילום ועריכה קליפ חתונה

בואו נדבר

קליפ חתונה

או למה קליפ חתונה זה דבר חשוב

אם תשאלי את כל החברות שלך שכבר התחתנו, תגלי שהמזכרת בעלת הערך הרב ביותר היא ללא ספק קליפ חתונה.

בעבר, היה נהוג לצלם וידאו במצלמות כתף מיושנות- אולם כיום מי שאינו מצלם וידאו במצלמות די.אס.אל.אר נחשב למיושן ובצדק.

יש כאלה שחושבים שצלם וידאו לחתונה ועריכת קליפ חתונה זה עניין מיותר- אבל תחשבו על זה שוב: מה יותר מרגש מלראות בעתיד את החברים, המשפחה ואת עצמכם צעירים ושמחים? אל תחשבו על חסכון של כמה שקלים לעומת הזיכרון המיוחד מהחתונה שעריכת קליפ חתונה יכול לייצר עבורכם.

בשילוב עם מצלמת רחפן יש ביכולתנו לערוך קליפ חתונה מעניין שיהיה כייף לצפות בו שוב ושוב, גם בעריכת וידאו חתונה חשוב לנו לשמור על קו נקי, לספר את הסיפור שלכן, בצורה טבעית, בסדר כרונולוגי של העריכה מצילומי הנוף בצהריים ועד החופה והריקודים בחתונה, בלי משחקי עריכה מיותרים- אלא לשמור על האותנטיות ועל מה שמייחד את החתונה שלכן ואת מי שאתן.

חשוב לזכור

תרצי לראות איך מקבלים את וידאו?​
 

צלם וידאו חתונה

צלמי די.אס.אל.אר ורחפן לחתונות

אחד הדברים החשובים ביותר כשאת מתכננת חתונה- היא בחירת צלם וידאו לחתונה.

היום יש שיעדיפו להפריד בין צלם וידאו לחתונה מחברה אחת לצלם תמונות לחתונה מחברת צילום חתונה אחרת, מהניסיון שלנו אנו יודעים שחכם יותר לבחור צלמים לחתונה הכוללים בחבילת צילום לחתונה גם צלם וידאו וגם צלם תמונות לחתונה או יותר, ועיצוב אלבום דיגיטלי.

כדאי לבחור צוות צלמים לחתונה תחת קורת גג אחת מהסיבה הפשוטה: מרוב ספקים לחתונה אתן תלכו לאיבוד, תצטרכו להתנהל מול צלם וידאו, צלם סטילס, צלם מגנטים.. ומה השלב הבא? אולי גם נחפש עורך וידאו עצמאי? סיבה נוספת לבחור צלמים לחתונה תחת קורת גג אחת היא אחידות חבילת הצילום שלכן- צלם סטילס בסגנון אורבני לא מתקשר עם צלם וידאו בסגנון מבויים, הם לא יצליחו לעבוד יחד ביום הצילומים, הם כנראה לא יכירו אחד את השני.

 כאשר הצלמים לחתונה מכירים זה את זה ועובדים יחד זמן רב כצלמי חתונות, הם ידעו לצלם יחד בצורה כזו שלא תפריע אחד לשני, הם ירגישו בנוח אחד עם השני, הם יהיו בעלי ניסיון צילום רב יחד- כך שיהיה להם קל לתכנן מי יצלם מקרוב ומי יצלם מרחוק, לא יסתירו אחד לשני את החופה, והכי חשוב? יהיו נינוחים מולכם.

חשוב לזכור שצלם סטילס לחתונה וצלם וידאו משלימים אחד את השני בצילומים וחשוב שהכימיה ביניהם תהיה טובה.

בנוסף- כדאי לזכור שאת חבילת צילום לחתונה שתפיקו לאחר החתונה כוללת עיצוב אלבום דיגיטלי ועריכת וידאו קליפ חתונה, אם תפרידו את קליפ החתונה ואת עיצוב אלבום דיגיטלי לשתי חברות צלמים לחתונה שונות  אתן תצטרכו למעשה להתנהל מול שתי חברות שונות, זה

כולל .כאבי ראש מיותרים ובעיקר אי אחידות ברמת המוצר הסופי. וחבל.

וזה אמנם מוקדם להגיד- אבל מה יותר כייף מלקבל את המוצר הסופי יחד, אלבומים ווידאו- ללכת הביתה ולצפות בהנאה בהכל עם בן זוגך? רק מי שיודע, מבין.

מוזמנות לבלוג המתעדכן שלנו לקבלת טיפים בנושא חתונות​