צלמים לחתונה בצפון

אוסקר פרו היא חברת צלמי חתונות בצפון בעלת ותק של מעל 15 שנים. משרדינו בפוריה עלית, ורוב החתונות אותן אנו מצלמים הן בכנרת, בעמק הירדן וצפונה.

סגנון הצילום שלנו הוא טבעי כיאה לסגנון הנוף המיוחד בו אנחנו מצלמים. ההכרות שלנו עם כל פינה, כל שדה וכל תצפית מאפשרת לנו לצלם את הזוגות שלנו ללא ביזבוזי זמן במציאת לוקיישנים לצילומי נוף.

צברנו מוניטין רב בעשור האחרון בצילומי מאות זוגות בצפון, בשונה מחברות צילום אחרות אצלנו תקבלו חבילת צילום כללית של צילום וידאו, צילום תמונות, עריכה ואלבומים. והכל בסגנון נקי ובקו טבעי.

מתחתנת בצפון? בואי נדבר

צפון זה הכי נכון

צפון הארץ. ללא ספק האיזור הכי יפה שיש, הכי מגוון והכי ירוק בארצנו החמימה.

הסגנון הטבעי, האלגנטי והקליל מתבטא בתמונות חתונה בצפון באופן הטוב ביותר: הצפון ידוע במרחביו הגדולים, שדות, פרדסים, הטבע בשיאו.. מתחתנת בעמק הירדן? אפשר להצטלם בכנרת וברמת הגולן, מתחתנת בחיפה? אפשר להצטלם בים, בעכו העתיקה..

הכל נינוח כשמתחתנים בצפון: הכבישים פתוחים ולרוב אין פקקים, חניה? לא חסר.. זמן יקר איננו מבוזבז כשאת מתחתנת בצפון.

אמרת מזג אוויר מדהים? אמרת צפון. נתון חשוב לצילומי הנוף ביום חתונה. 

עוד לא דיברנו על מחירים: חתונה בצפון תמיד עולה פחות מחתונה במרכז, אולמות האירועים גובים פחות על מנה (ומציעים שפע גדול יותר) ושאר הספקים גם כן. צלמים לחתונה בצפון שמציעים חבילת צילום זהה לחלוטין לצלמי חתונות במרכז גובים מחיר נמוך יותר.

צלם חתונות בצפון, בשורה התחתונה, אם החתונה בצפון: שווה יותר!

לפרטים בטלפון

צלם סטילס לחתונה בצפון

באופן טבעי, אוכלוסיה קטנה יותר מהמרכז מייצרת פחות נותני שירות, וכך פחות צלמים. לרוב אם תחפשי צלם חתונות בצפון תמצאי צלמים עצמאיים המצלמים תמונות בלבד ולא מספקים חבילת צילום כוללת לחתונה, צלמי סטילס בעיקר.

בניגוד למרכז, בצפון הטרנדים העדכניים מגיעים באיחור, וכך נוצר מצב שצלמי חתונות בצפון, אלו המציעים חבילת צילום דיי "תקועים" בעבר ועדיין מצלמים חתונות עם ציוד צילום דיי מיושן (מצלמות וידאו כתף למשל).

צלם סטילס לחתונה בצפון יש יותר מאשר צלמים המציעים סטילס וגם וידאו בעסקה שלהם.

אנחנו באוסקר פרו מציעים חבילות צילום הכוללות הכל: עיצוב אלבומים והדפסה בבית דפוס המוביל בארץ בו מדפיסים כל צלמי החתונות המובילים במרכז, את הוידאו ואת תמונות החתונה אנו מגישים על גבי דיסק און קי מעץ ומשקיעים במוצר הכללי שישאר למזכרת מיום החתונה שלך.

סטודיו צילום בצפון

אם את מתחתנת בצפון כדאי שתסגרי צלם חתונות בצפון, דבר היקל עלייך אחרי החתונה בכל הנוגע להתנהלות מול הצלם ובקבלת אלבומי חתונה וסרט הוידאו.

לאחרונה הרבה כלות בוחרות את הספקים שלהן מהמרכז- זכותם כמובן, אך לא לשכוח שבניגוד לאיפור, עיצוב שיער ודיג'יי עם צלמי החתונה יש המשך לאחר החתונה: איסוף תמונות חתונה, בחירת תמונות, החזרת התמונות לצלם, ואיסוף אלבום החתונה ושאר המוצרים. 

צלמי חתונות בצפון

צוות צלמים לחתונה בצפון מכיר את האיזור יותר טוב מצלם חתונות מירושלים, לדוגמא.

קרה לנו שלקוחה פוטנציאלית החליטה לא לסגור איתנו, וסגרה צלם ירושלמי. החתונה? היתה בחוף בכנרת.. מכיוון שהצלם לא הכיר את האיזור היא התקשרה אלינו כדי להתייעץ על לוקיישנים לצילומי נוף. אנחנו מודים: כמו שצוות הצלמים שלנו לא מתמצא בצילום חתונות בדרום, כך גם צלם חתונות מירושלים לא אמור להכיר את הלוקיישנים בצפון.