צילום חתונה בצפון

צלמים לחתונה בצפון

Pri & Liron
החתונה הקיבוצניקית בחוף גרין בכנרת, פרי ולירון הכירו בצפון- בעמק הירדן והתחתנו בגן המושלם שעל גדות הכנרת בעמק.
Lea & Ilan
החתונה הצפונית של לאה ואילן, זוג שהכיר בעמק הירדן ובחר להתחתן באחוזת דוברובין בגליל, כצלמי חתונות בצפון אנחנו תמיד אוהבים לצלם חתונות באחוזת דוברובין
Tal & Vadim
חתונה בצפון, צילום חתונה בגליל בגני סולם יעקב בצומת מחניים, חתונה גלילית וירוקה עם זוג קליל וטבעי
Lior & Roee
חתונה בצפון של ליאור ורועי, זוג מהמם שהפיק את החתונה שלנו באולמי מאגיה שבטבריה, צילומי הנוף של הזוג צולמו בחיפה.
Show More

שנדבר?

צפון הארץ. ללא ספק האיזור הכי יפה שיש, הכי מגוון והכי ירוק בארצנו החמימה.

הסגנון הטבעי, האלגנטי והקליל מתבטא בתמונות מחתונה בצפון באופן הטוב ביותר: הצפון ידוע במרחביו הגדולים, שדות, פרדסים, הטבע בשיאו.

הכל נינוח כשהחתונה בצפון- הדרכים פתוחות ולרוב אין פקקים, עובדה המשפיעה כמובן על הלחץ ביום החתונה, חניה? לא חסר.. זמן יקר איננו מבוזבז כשאת עושה חתונה בצפון.

לרוב מזג האוויר בצפון יהיה נוח יותר, נתון חשוב לצילומי הנוף ביום החתונה. הלוקיישנים: מגוונים ובלתי נגמרים.. תדמייני את עצמך מצטלמת ברמת הגולן או בגליל.. בכנרת או אפילו בראש הנקרא או באיזור נהריה, לאן שלא תפני יהיה לך נוף עוצר נשימה. חתונה בצפון מתאימה לכל מי שמחפשת יום נינוח לצילומים, אירוע רגוע שהאורחים מגיעים אליו בנחת.

יתרון נוסף כשמפיקים חתונה בצפון: גני האירועים והאולמות בצפון לרוב עולים פחות ומציעים מגוון רחב יותר במנות המוגשות למוזמנים, ובכלל- כל ספקי חתונות בצפון גובים פחות.

התמונות שתראו בגלריות מחתונה בצפון מתארות באופן המדויק ביותר את הנאמר: חתונה בגליל באחוזת דוברובין- גן מהמם בצפון או חתונה בחוף גרין בכנרת, או בכלל סולם יעקב בצומת מחניים? צילומי נוף בשדות פתוחים או ברחבי חיפה? כל גלריה שתראו שונה מהאחרת ומה שמשותף לכולן: כל הזוגות המצולמים בחרו להפיק חתונה בצפון.