חתונה קטנה בטבע

או חתונה בשטח, מה שבטוח: החתונות הכי מיוחדות!

Or & Tal
החתונה הצפונית של טל ואור בקיבוץ מבוא חמה שברמת הגולן, תצפית מרהיבה לכנרת, הפקה עצמאית מיוחדת של חתונה קטנה על הדשא
Einav & Asaf
חתונה בטבע, חתונה קטנה, חתונה ברמת הגולן, חתונה עם נוף לכנרת, חתונת שטח, צלם לחתונה בטבע
May & Liad
חתונה בטבע, צלם לחתונה בטבע, צילום חתונה בטבע, חתונה בשטח, צלם לחתונה בשטח, צלם לחתונה בצפון, צלמי חתונות בצפון
Ofri & Adir
חתונה בטבע, צלם לחתונה בטבע, צילום חתונה בטבע, חתונה בשטח, צלם לחתונה בשטח, צלם לחתונה בצפון, צלמי חתונות בצפון
Show More

שנדבר?

מי שבוחרת להפיק חתונה בטבע בוחרת למעשה להפיק חתונה בלתי נשכחת.

לרוב, חתונה בטבע לא דורשת גימיקים מיוחדים או שואו מטורף: הלוקיישן בטבע הופך את סיפור החתונה למשהו אחר ומיוחד.

כמובן, חתונה בטבע זה לא דבר שמתאים לכל זוג- היינו אומרים שחתונה בטבע מתאימה יותר לזוגות שאוהבים לייצר, אוהבים לספר או אוהבים להיות שונים ומקוריים.

לא קל להפיק חתונה בטבע- צריך לבחור את השטח המתאים לחתונה- שטח עם אישורים מיוחדים לרוב, צריך תשתית מסויימת של מים זורמים, אבל גם אפשר ממש לבחור מקום שאין בו כלום ולהרים יש מאין- גנרטור לחשמל ושירותים ניידים זה רק חלק מהדברים האלמנטריים שיש לארגן שמפיקים חתונה בטבע.

מכאן שיש 2 אופציות עיקריות: להפיק הכל לבד או לפנות למפיק שידאג לך לכל הספקים, האישורים והדברים הטכניים. וגם כמובן לעיצוב. ממליצים לך לקרוא את הכתבה שעשינו בבלוג על חתונה בטבע.

מה בנוגע ללוקיישנים? תדמייני את החתונה שלך בפרדס, או ליד עמוד המים בשדה? בתצפית לכנרת מרמת הגולן או על חוף מקסים בכנרת? חשוב לדעת: לפעמים הלוקיישן שתבחרי לחתונה יעשה את כל העבודה אבל זה לא אומר שלא כדאי להשקיע בעיצוב שישקף את מי שאת ובן זוגך כזוג, דוגמא נהדרת לכך אפשר לראות בגלריה של אור וטל שהפיקו חתונה בקיבוץ בגולן.

חתונה בטבע היא הדרך שלך לעשות בעצמך הרבה מהדברים הקשורים בחתונה, בעיקר בעיצוב- זה המקום של מי שאוהבות להכין לבד סידורי שולחן או פינות מגניבות בכניסה לחתונה- היצירתיות היא בלתי נגמרת, למשל, החתונה הסופר מיוחדת של מאי וליעד שבחרו להפיק לבד לגמריי, ללא עזרה ממפיקים אפילו את חתונת הטבע שלהם.

מאי וליעד הכינו לוח מודעות כמו לוחות המודעות המפרסמות סרטי קולנוע והכינו במיוחד פוסטרים שתלו על גבי הלוח מתמונות שלהם (אפשר לראות בתמונה הראשית של הגלריה שלהם) וזה היה רק קמצוץ ממה שמאי הכלה הכינה בעצמה.

מוזמנות לצפות ב- 4 גלריות הלקוחות מהפקות חתונות בטבע. תהנו!